Wypełniacze – kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy używany jest do wypełniania bruzd i zmarszczek, aby osiągnąć efekt gładkiej, sprężystej i napiętej skóry. Ten syntetyczny odpowiednik kwasu jest bezpieczny dla zdrowia, całkowicie tolerowany przez organizm, a wstrzyknięcie go w miejsca, które ma wygładzić pozwala nie tylko na pewne modelowanie rysów twarzy, ale wpływa również na ogólne, wizualne odmłodzenie.

Jak wygląda zabieg wypełniania kwasem hialuronowym?

Kwas wprowadzany jest pod skórę za pomocą bardzo cienkiej igły. Przed nakłuciem znieczula się dany obszar ciała specjalnym kremem EMLA, dzięki czemu zabieg nie sprawia bólu. Cały proces wypełniania trwa około 30-40 minut. Kwas hialuronowy odpowiedzialny jest za utrzymywanie odpowiedniego nawilżenia skóry oraz za zwalczanie wolnych rodników – wypełnianie nim zmarszczek nie tylko usuwa je, ale także na zwolnienie procesu starzenia się.

Rezultaty stosowania kwasu hialuronowego

Skorzystać z tego zabiegu mogą osoby, którym zależy na gładkiej twarzy, bez oznak upływającego czasu, czyli zmarszczek. Po zakończeniu kuracji wypełniania można spodziewać się efektu jędrnej, napiętej i jednolitej skóry twarzy. Z powodzeniem zmniejsza się bądź całkowicie eliminuje zmarszczki czoła, wokół ust i nosa, mimiczne i inne. Ponadto można za jego pomocą wymodelować usta, unieść policzki i zmniejszyć tzw. worki pod oczami, czyli dolinę łez. Efekty zauważalne będą od razu i utrzymają się ok 8-12 miesięcy. Jeszcze lepsze efekty osiąga się łącząc wypełnianie kwasem hialuronowym z innymi metodami odmładzającymi, m.in. z botoxem.

Przeciwwskazania

Z odmładzania za pomocą kwasu hialuronowego nie powinny korzystać osoby cierpiące na stany zapalne skóry, cukrzyce, alergie i opryszczkę. Wstrzymać się od jego stosowania powinny również osoby będące w ciąży.

Anlaya Day Spa, mieszcząca się w Józefowie, oferuje usługi niwelowania zmarszczek i zapobiegania im, m.in. za pomocą wypełniania kwasem hialuronowym. Wystarczy zgłosić się do naszej placówki, aby wraz ze specjalistą dobrać najlepszą metodę odmładzającą twarz. Zachęcamy do odwiedzin ośrodka Anlaya Day Spa osoby z:

  • Michalina

  • Karczewa

  • Sulejówka

Miejscowości te leżą blisko Józefowa, przez co istnieje łatwość w dojeździe do naszej placówki. Anlaya Day Spa jest jednym z tych miejsc, w którym można skorzystać z szerokiej oferty usług kosmetycznych, kosmetyczno-medycznych i relaksujących. Zatrudniamy jedynie specjalistów, znających się na swojej profesji, przez co staliśmy się placówką przyciągającą klientów spoza Józefowa. Dobre połączenia komunikacyjne oraz wysokiej jakości oferta sprawiła, ze przyjeżdżają do nas osoby z obszarów Warszawy i Otwocka, które serdecznie zapraszamy. Odwiedzają nas osoby pochodzące z:

  • Falenicy

  • Wawra

  • Anina

  • Międzylesia