Prolagen Lift – ujędrniająco-wygładzający rytuał

Przeprowadzając ten zabieg wykorzystuje się termo-modelującą maskę, która ma podwójne działanie. Ujędrnia i wygładza, wypełniając zmarszczki, odświeżając skórę i rozświetlając ją. Uzyskuje się takie efekty, dzięki składnikom aktywnym. Wśród nich można wyróżnić: kwas hialuronowy, puder z irysa, kompleks l-prolinowy, szałwię i serynę. Po zastosowaniu zabiegu Porlagen Lift zwiększa się ochrona skóry przed szkodliwymi czynnikami, a rezultaty utrzymują się przez długi czas.

Aroma Ekspert – przeciwzmarszczkow Liss’Áge

Zabieg przeznaczony przede wszystkim do skóry po 30 roku życia, jednak ze względu na specyfikę doskonale sprawdzi się także, jako intensywna pielęgnacja przed ważnymi uroczystościami (tzw. zabieg bankietowy). Jego celem jest rewitalizacja i lifting skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg ten ujędrnia, odżywia i uelastycznia tkanki, dzięki czemu możliwe jest wygładzenie skóry oraz poprawa owalu twarzy. Wszystko to sprawia dobrze dobrany, bogaty skład preparatów, w których znajduje się m.in.: morskie osady, algi, witaminy, w tym wit. C, aromatyczna woda kwiatowa.

Glorious skin

Zabieg przeznaczony specjalnie do pielęgnacji skóry, idealny przed wielkim wyjściem. W sposób szybki i przyjemny poprawi strukturę twarzy i sprawi, że będzie ona wyglądać olśniewająco. Działa głównie przeciwzmarszczkowo, wizualnie spłycając zmarszczki i wypełniając bruzdy. Lifting bez skalpela pozwala cieszyć się promienną i gładka skórą.

Anlaya Day Spa jest ośrodkiem łączącym usługi relaksująco-odprężające z intensywną pielęgnacja całego ciała, nie tylko twarz. W związku z tym posiada szereg zabiegów Spa, które są pogrupowane według specjalnych kryteriów, skupiając się na konkretnych problemach, w określonych partiach ciała. Takie też są zabiegi Spa wykorzystywane przy usuwaniu zmarszczek i prowadzące do odmłodzenia wyglądu. Skorzystać z nich można w Józefowie, w naszym ośrodku. Dojechać do niego można zarówno z Warszawy, jak i Otwocka. Miasta te łączy SKM linii S1, która zatrzymuje się w Józefowie, a bezpośrednio przed nim w miejscach, takich jak:

  • Warszawa Wawer
  • Warszawa Międzylesie
  • Warszawa Anin
  • Warszawa Falenica

Dotrzeć do ośrodka można i w inny sposób, niż komunikacja miejska. Najwygodniejszy będzie transport samochodowy. Józefów przez swoje położenie na południowo-wschodnich obrzeżach Warszawy posiada dobre połączenie z:

  • Karczewem
  • Michalinem
  • Sulejówkiem