Co to jest RevitaLash?

Jest to marka specjalnych odżywek, w tym rewelacyjnej, znanej na całym świecie odżywki do rzęs RevitaLash Eyelash Conditioner. Stosowanie jej ma na celu pobudzić rzęsy do wzrostu i odżywić je, a przy tym sprawić aby były naturalnie gęstsze, dłuższe i mocniejsze.

Jak stosować RevitaLash?

Odżywkę tę stosuje się w domu, regularnie i systematycznie – tylko wtedy można osiągnąć pełne rezultaty. Nakłada się ją za pomocą cienkiego pędzelka na górne i dolne rzęsy, a konkretniej na ich nasadę. Stosować ją można także na brwi, w miejscach, które mają być pobudzony wzrost włosków. Zabieg ten powtarza się codziennie, aż do skończenia opakowania, które jest bardzo wydajne. Starcza aż do 5 miesięcy regularnego użytkowania.

Bezpieczeństwo

Różne, niezależne od siebie testy potwierdziły, że jest to preparat całkowicie bezpieczny. W żaden sposób nie powoduje alergii i podrażnień, a także nie wpływa na ostrość widzenia. Co więcej, poleca się go jako kuracja dla osób po chemioterapii, które walczą o szybsze odrastanie włosów. Jest to preparat przebadany dermatologicznie.

Efekty stosowanie RevitaLash

Po okresie 4-6 tygodni, a czasami wcześniej, można zauważyć znaczną poprawę w jakości i długości rzęs. Są one wyraźnie dłuższe, mocniejsze i grubsze. Jest ich więcej, co jest ważne głównie dla osób o słabych i rzadkich włoskach. Rezultaty te potwierdzają wszyscy użytkownicy tej odżywki.

Cena: 330 zł

Rewelacyjną odżywkę RevitaLash mozna zakupić w Anlaya Day Spa w Józefowie. Dodatkowo jeśli klient będzie potrzebował odpowiedzi związane z prawidłowym stosowaniem i skutecznością, nasi specjaliści chętnie na nie odpowiedzą. Ośrodek, w którym można nabyć tę odżywkę jest położony w bliskiej odległości od Otwocka i miejscowości, takich jak:

  • Sulejówek
  • Karczew
  • Michalin

Zapraszamy wszystkich klientów do rozważenia zakupu tego preparatu i skorzystania z różnych zabiegów pielęgnacyjnych. Miło nam zaprosić osoby pochodzące z Warszawy i okolic, które również dzieli niewielka odległość od Józefowa. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim d klientów z:

  • Falenicy
  • Anina
  • Wawra
  • Międzylesia