rzesy

Pielęgnacja rzęs

Rzęsy mają wielkie znaczenie w kwestii nadawania twarzy odpowiedniego wyglądu i charakteru. Ich perfekcyjny wygląd nadaje głębię spojrzeniu i przyciąga wzrok innych. Jednak ich podstawowym zadaniem jest wyłapywanie drobinek zanieczyszczeń i zapobieganie dostawaniu się ich do oczu. Należy jednak pamiętać, że rzęsy także są włosami, choć w stanie szczątkowym, i podlegają podobnym prawom, jak włosy znajdujące się na głowie. Mogą zatem być słabe, wypadające i łamliwe, dlatego także wymagają odpowiedniej pielęgnacji.

Zabiegi na rzęsy w Anlaya Day Spa

Anlaya Day Spa proponuje zabiegi wzmacniające, które pozwolą cieszyć się całkowicie naturalnymi i zdrowymi rzęsami. Jeśli ktoś pragnie długich i gęstych rzęs, jednak natura nie obdarzyła go nimi, w naszym ośrodku znajdzie alternatywę dla obciążających maskar. Proponujemy rewelacyjne rozwiązanie, jakim jest przedłużenie i zagęszczenie rzęs, które w naszym salonie kosmetycznym przeprowadzają najbardziej doświadczone kosmetyczki. Z zakresu zabiegów na rzęsy polecamy także wszelkie zabiegi nawilżające na twarz, podczas których zadbamy także o Twoje rzęsy, stosując odżywki, olej rycynowy lub serum do rzęs. Zapraszamy także do skorzystania z oferty profesjonalnego makijażu na każdą okazję, który wykonujemy przy użyciu kosmetyków najlepszych marek.

Salon kosmetyczny Anlaya Day Spa zaprasza klientki z całej Warszawy i okolic do swej siedziby w Józefowie. Lokalizacja zapewnia wygodny dojazd klientom zarówno z odległych dzielnic stolicy, jak i pobliskich: Wawer, Otwock, Anin, Międzylesie.