nawilzanie-i-odzywianie

Nawilżanie i odżywianie twarzy

Odpowiednie nawilżanie i odżywianie, a tym samym nawodnienie, jest istotne dla całego organizmu, nie tylko dla skóry. W końcu w 70% ciało składa się właśnie z wody. O jej dobroczynnym wpływie na wszystkie aspekty funkcjonowania człowieka nie trzeba nikogo przekonywać. Poprzez skórę wyparowuje jej bardzo wiele, przez co uzupełnianie stale postępujących niedoborów wody w organizmie jest niezwykle istotne. Jednak spożywane płyny nawilżają skórę od wewnątrz, w związku z tym warto także pomyśleć o wykonaniu tego samego procesu od zewnątrz.

Zabiegi odżywiające na twarz w Anlaya Day Spa

Najłatwiej dokonać tego poprzez różnorodne kremy nawilżające. Anlaya Day Spa wie, że często jest to działanie przynoszące małe efekty, dlatego proponuje Państwu szereg innych rozwiązań, o wiele skuteczniejszych, a przy tym często przyjemnych, relaksujących i uspokajających. Specjalne zabiegi SPA na twarz z wykorzystaniem głęboko nawilżających składników pozwolą nie tylko na odżywienie skóry, lecz także na odprężenie całego ciała. Polecamy szczególnie zabiegi z Comfort Zone, do których zalicza się:

  • Hydramemory 
  • Recover Touch 
  • Glorius Skin 

Zespół doświadczonych kosmetyczek zapewni Państwu podczas wizyty najwyższy komfort oraz niezapomniane doznana zmysłowe. Różnorodność dostępnych zabiegów z pewnością pozwoli na dopasowanie ich do różnorodnych oczekiwań każdej z Klientek.

Nasz salon kosmetyczny Anlaya Day SPA mieści się w malowniczym Józefowie niedaleko Warszawy, dlatego łatwy dojazd mają do nas zarówno klienci z pobliskiego: Otwocka, Anina, Wawra czy Międzylesia, jak i odleglejszych dzielnic Warszawy.