ujedrnianie

Sposoby na ujędrnienie skóry i modelowanie sylwetki

Poprzez termin ujędrnianie i modelowanie ciała można rozumieć poprawienie ogólnego wyglądu stanu skóry. Zapobieganie oraz przeciwdziałanie zmarszczkom, luźno wiszącym płatom skóry i opadającym tkankom – są to główne zadania procesu ujędrniania. Często wiążą się też one z odchudzaniem i redukcją tkanki tłuszczowej, która w znaczącym stopniu wpływa na wygląd naszej skóry i sylwetki, dlatego stosuje się też zabiegi odchudzające. Aby osiągnąć wymarzone efekty, należy działać wielotorowo. Nie wolno zapominać o:

  • ćwiczeniach – wzmocnią mięśnie i wyrzeźbią ciało,
  • diecie – zdrowe odżywianie nie pozwoli na odkładanie się tłuszczu,
  • masażach – odżywią skórę,
  • kosmetykach – poprawią stan skóry.

Pomocne w tym wszystkim będą także specjalne zabiegi. Te zaś dają największą skuteczność, jeśli są odpowiednio dobrane i przeprowadzone. O ten aspekt pielęgnacji zadbają specjaliści z Anlaya Day Spa.

ujędrnianie ciała

Zabiegi na ciało w Anlaya Day Spa

Warto odwiedzić nasz salon, aby przekonać się, jak niewielka inwestycja w odpowiednią pielęgnację skóry i organizmu może zmienić cały wygląd ciała i Twoje samopoczucie. W Anlaya Day Spa stosuje się wiele metod ujędrniających ciało, a wszystkie z nich są bezpieczne, nieinwazyjne i przeprowadzane przez specjalistów. Najpopularniejsze z nich, które wspomagają odchudzanie, a tym samym ujędrnienie skóry i modelowanie sylwetki, to takie zabiegi, jak masaże modelujące:

  • masaż szwedzki
  • masaż limfatyczny
  • masaż bańką chińską

Poza masażami w naszej ofercie znajdziecie Państwo także takie zabiegi na ciało, jak Pelleve czy Focus FR+ i RF+. Ponadto można tu skorzystać z najlepszych porad dotyczących ogólnej, jak i szczegółowej pielęgnacji.

Anlaya Day Spa znajduje się w podwarszawskim Józefowie. Liczne autobusy i rozbudowana sieć połączeń drogowych pozwalają na wygodny dojazd do naszego salonu klientom zarówno z odległych dzielnic Warszawy, jak i okolicy: Wawer, Międzylesie, Otwock czy Anin.