spa

Body strategist + cellulite remodeler

Jest to nazwa intensywnego zabiegu antycellulitowego, o zwiększonym działaniu. W jego skład wchodzi dogłębny masaż oraz aplikacja produktów bogatych w składniki odżywcze. Trwa około godziny i po jego zastosowaniu można spodziewać się działania wyszczuplacjącego wraz ze zmniejszeniem cellulitu. Redukuje złogi tłuszczowe i poprawia mikrocyrkulację krwi i innych płynów ustrojowych. Ważna informacja dla osób z kruchymi naczynkami – zabieg ten jest silne przekrwienie, dlatego wskazana jest konsultacja ze specjalistą lub rezygnacja z tej formy terapii. Nie powinny stosować jej także kobiety w ciąży.

Body strategist + refiner

Stosować go mogą osoby z wrażliwą skórą. Doskonale usuwa nadmiar wody w organizmie, szczególnie w miejscach dotkniętych cellulitem obrzękowym. Wpływa na usunięcie “pomarańczowej skórki” – dotlenia i demineralizuje. Składa się z oczyszczania ciała i aplikacji silnie odżywczych składników aktywnych.

Body strategist + algae

Jego wykonanie zajmuje ponad godzinę, a w tym czasie klienci mogą odprężyć się, odpocząć i skorzystać z intensywnej pielęgnacji. Jej skuteczność oparta jest na działaniu alg i kombinacji specyficznych aktywnych składników. Efektem zastosowania tego zabiegu jest wygładzone i napięte ciało oraz modelacja sylwetki. Użyte preparaty oraz sposób przeprowadzenia zabiegu wpływają na wzrost lipolizy, a tym samym na wyszczuplenie sylwetki i reminalizację tkanki tłuszczowej.

Body strategist nutritional

Stosowany w celach antycellulitowych usuwa zgrubienia w miejscach objętych tym defektem, a także odżywia i dodaje energii. Mogą go stosować wszyscy, z każdym typem skóry, choć najlepiej sprawdzi się u osób z silnie przesuszonym naskórkiem, pozbawionym gęstości i jędrności. Odżywienie i powrót do dobrego wyglądu zapewni wyciąg z warzyw, specjalnie przetworzonych biotechnologicznie. W składzie preparatów stosowanych w tym zabiegu można odnaleźć ekstrakty z: pomidora, karczocha i buraka. Minerały i witaminy w nich zawarte bardzo dobrze oddziałują na skórę, wygładzając ją, nawilżając i działając antyutleniająco.

Zabiegi Spa są najczęściej wykorzystywanymi sposobami w pielęgnacji całego ciała, jego poszczególnych partii oraz konkretnych niedoskonałości. Opierają się głównie na oczyszczaniu i odżywianiu, a przy tym wyciszają, uspokajają i relaksują. Wszystko to sprawia, że korzysta z nich coraz więcej osób – kobiet i mężczyzn. Różne rodzaje zabiegów Spa można wypróbować w Józefowie, w ośrodku Anlaya Day Spa. Dostać się tam można z Warszawy i okolic, a najłatwiej z:

  • Wawra
  • Międzylesia
  • Anina
  • Falenicy

przez co pracownicy Anlaya Spa zapraszają osoby pochodzące z wymienionych okolic. Ponadto oferta usług ośrodka Spa skierowana jest i do innych klientów, którzy dojeżdżają do Józefowa z innych stron, m.in. Otwocka i jego okolic, np.:

  • Sulejówka
  • Karczewa
  • Michalina