Naturalne oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie jest jednym z najważniejszych elementów pielęgnacji twarzy. Nagromadzone sebum, zanieczyszczenia i martwy naskórek to powszechne przyczyny wielu niedoskonałości cery, takich jak zaskórniki czy wypryski. Domowe sposoby oczyszczania twarzy bywają zawodne i nie są w stanie skutecznie przeciwdziałać problemom skórnym. Warto zatem poddać się profesjonalnym zabiegom oczyszczającym cerę pod okiem doświadczonej kosmetyczki.

zabiegi na twarz

 

Na czym polega naturalne oczyszczanie twarzy?

Naturalne oczyszczanie cery opiera się na wykorzystaniu delikatnych preparatów stworzonych z łagodnych i dobrze tolerowanych przez skórę składników. Przy takich zabiegach chętnie stosowane są m.in. olejki roślinne, mleczka, wyciągi z kwiatów lub owoców, a także zioła. Naturalne oczyszczanie szczególnie poleca się posiadaczkom cery wrażliwej, suchej i skłonnej do reakcji alergicznych.

Naturalne oczyszczanie twarzy w Anlaya Day Spa

W salonie kosmetycznym Anlaya Day Spa możesz poddać się delikatnemu, lecz dogłębnemu oczyszczaniu cery przy pomocy kosmetyków pochodzenia naturalnego. To bardzo ważny rytuał, dzięki któremu zapewnisz swojej twarzy nieskazitelny, świetlisty i zdrowy wygląd oraz pozbędziesz się niechcianych krostek, zaskórników czy rozszerzonych porów. Oczyszczenie skóry może być również wstępem do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Józefowa, Otwocka oraz pozostałych okolic Warszawy!