Zabieg Pelleve na podbródek

Pelleve to technika bezinwazyjnego liftingu podbródka, która wykorzystuje działanie fal radiowych. Podczas zabiegu tkanka łączna w głębokich warstwach skóry ulega nagrzaniu, co prowadzi do wzrostu produkcji kolagenu i wyraźnej poprawy napięcia skóry.

Wraz z wiekiem, włókna kolagenowe ulegają rozluźnieniu, a tkanka podskórna – zanikowi. W efekcie skóra traci elastyczność, stając się wiotka i obwisła. Widoczne jest to nie tylko na naszej twarzy, ale również w okolicy podbródka. Lifting Pelleve jest bezpiecznym sposobem, by pozbyć się wiszącego podbródka i wymodelować go.

Jakie efekty przynosi zabieg Pelleve?

Zabieg Pelleve niesie ze sobą wszystkie korzyści liftingu, bez konieczności użycia skalpela. Skóra zyskuje większą gęstość i sprężystość, a opadający podbródek podnosi się. Odbudowany kolagen dba o to, by na długo zachował on swą elastyczność. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny oraz nie wymaga rekonwalescencji. Ewentualny rumień czy obrzęk znikają w przeciągu kilku dni. Pełnymi efektami Pelleve możemy cieszyć się po upływie ok. miesiąca, kiedy utworzone zostają nowe włókna kolagenowe.

Czy istnieją przeciwwskazania do liftingu podbródka metodą Pelleve?

Pelleve uchodzi za bezpieczną metodę liftingu podbródka, rekomendowaną osobom po 30 roku życia. Podobnie jak w przypadku innych tego typu zabiegów, istnieją jednak pewne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia:

  • Choroby nowotworowe
  • Ostre choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze
  • Padaczka
  • Ciąża i laktacja
  • Stany zapalne żył i tętnic
  • Cukrzyca
  • Wszczepiony rozrusznik serca

Lifting podbródka Pelleve w Anlaya Day Spa

Anlaya Day Spa w Józefowie koło Otwocka to salon świadczący usługi z zakresu medycyny estetycznej. Polecamy zabieg liftingu podbródka metodą Pelleve. Technika ta cieszy się dużą popularnością i zaufaniem ze strony Klientów z całego świata. Teraz i Ty możesz przekonać się o jej zaletach. W salonie Anlaya czeka na Ciebie doświadczony zespół lekarzy i kosmetologów, którzy urzeczywistnią Twoje marzenie o młodym, atrakcyjnym wyglądzie.