Odmładzanie szyi i dekoltu

Delikatna, cienka skóra szyi i dekoltu szczególnie narażona jest na przesuszenie oraz pojawienie się oznak starzenia. Traci ona wówczas swój atrakcyjny wygląd, stając się wiotka, pomarszczona i obwisła. Szyja i dekolt jak żadne inne części ciała potrafią zdradzić nasz wiek. Medycyna estetyczna oferuje skuteczne zabiegi odmładzające, które przywrócą jędrność skórze szyi i dekoltu. Najpopularniejsze z nich to: mezoterapia igłowa, Dermapen oraz Pelleve.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu w skórę preparatu będącego istnym koktajlem dobroczynnych substancji aktywnych. Wśród nich wymienia się najczęściej: kwas hialuronowy, krzemionkę i zestawy witamin. Wprowadzone wgłąb skóry składniki skutecznie ją regenerują. Dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia, zabieg jest bezbolesny.

Dermapen

Dermapen to urządzenie, z pomocą którego na wybranym obszarze ciała wykonywane są liczne mikronakłucia. Zaaplikowane w skórę substancje przyczyniają się do stymulacji procesów jej odnowy oraz produkcji włókien elastynowych i kolagenowych. Skóra staje się bardziej gęsta i elastyczna oraz wyraźnie wygładzona.

Pelleve

Zabieg Pelleve opiera się na wykorzystaniu energii fal radiowych. Struktury zlokalizowane w głębszych warstwach skóry zostają ogrzane, w efekcie czego włókna kolagenowe kurczą się, a skóra – napina. Pelleve prowadzi także do wytworzenia nowego kolagenu, który zapewni skórze młody wygląd i ujędrnienie.

Efekty zabiegów odmładzających dekolt i szyję

Dermapen, Pelleve oraz mezoterapia igłowa to zabiegi, które w widoczny sposób odmładzają skórę dekoltu i szyi. Efekty ich działania obejmują przede wszystkim:

  • Poprawę ukrwienia i dotlenienia skóry
  • Wzrost napięcia i elastyczności skóry
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Odżywienie, rozświetlenie i nawilżenie skóry

Odmładzanie szyi i dekoltu w Anlaya Day Spa

W Anlaya Day Spa w Józefowie (okolice Warszawy) znajdą Państwo bogatą ofertę zabiegów medycyny estetycznej, które skutecznie odmłodzą szyję i dekolt. Zapraszamy do skorzystania z mezoterapii igłowej, Dermapenu oraz Pelleve.

Nasz salon oferuje przyjazną atmosferę, przystępne ceny i profesjonalne podejście do Klienta. Przekonaj się sam!