Złuszczanie twarzy peelingiem Mandelac

Właściwości kwasu migdałowego znane są od bardzo dawna. Pozyskiwany jest on z hydrolizy wyciągu z gorzkich migdałów, a struktura budowy pod względem chemicznym podobna jest do struktury budowy antybiotyków o szerokim spektrum działania. Z tego względu znajduje zastosowanie nie tylko w przypadku starzenia skóry, ale także jest bardzo skuteczny w walce z zaskórnikami, trądzikiem, zapaleniem mieszków włosowych i przebarwieniami. Ze względu na duży rozmiar cząsteczki, nie wywołuje podrażnień nawet przy bardzo wrażliwej skórze.

Peeling Mandelac w Anlaya Day Spa

W naszym salonie przygotowaliśmy dla Państwa różnorodne zabiegi z wykorzystaniem peelingu kwasem migdałowym. Są one zróżnicowanie pod względem miejsca (twarz, szyja lub dekolt) oraz metody. Doświadczone kosmetyczki zapewnią Ci najwyższy stopień komfortu oraz skuteczność zabiegu. Doradzą także, jaki peeling będzie idealny dla Twojego typu cery.

Anlaya Day Spa mieści się w Józefowie koło Warszawy, dlatego klienci z pobliskiego Anina, Międzylesia czy Otwocka mają dogodny dojazd, jednak bez problemu dotrą do nas także osoby z odleglejszych dzielnic Warszawy.