Leczenie rozstępów – Dermapen

dermapen

Rozstępy, czyli wrzecionowate pasma w okolicy ud, brzucha, pośladków czy piersi, pojawiają się pod wpływem rozciągania skóry, jakie ma miejsce w okresie ciąży lub w następstwie wahań wagi. To powszechny mankament urody, który trudno zlikwidować przy pomocy tradycyjnych metod. Spośród licznych sposobów walki z rozstępami, oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej, szczególnym zaufaniem i zainteresowaniem ze strony klientów cieszy się Dermapen.

Czym jest Dermapen?

Dermapen, urządzenie działające na zasadzie mezoterapii igłowej, pozwala skutecznie zniwelować rozstępy i inne niepożądane zmiany skórne, jak zmarszczki czy blizny. Wyposażone jest w pulsujące mikroigły, dzięki którym czynne substancje wnikają wgłąb skóry, stymulując jej odbudowę, w efekcie czego rozstępy ulegają wygładzeniu i rozjaśnieniu.

Zabieg Dermapen trwa około 30 – 40 minut, a bolesność towarzysząca nakłuwaniu skóry jest zredukowana do minimum. Po jego zakończeniu doświadczać możemy delikatnego obrzęku i zaczerwienienia, które zwykle szybko ustępuje.

Efekty zabiegu Dermapen

Zabieg Dermapen pozwala pozbyć się typowych, szpecących zmian skórnych, m. in. rozstępów i blizn oraz w widoczny sposób poprawia sprężystość ciała. Dzieje się tak za sprawą zainicjowanych w skórze procesów syntezy kolagenu i elastyny. Przykładowe wskazania do mezoterapii igłowej Dermapen to:

  • Wiotkość skóry
  • Zmarszczki i bruzdy
  • Rozstępy
  • Blizny (potrądzikowe i oparzeniowe)
  • Przebarwienia

Aby cieszyć się pełnymi efektami zabiegu Dermapen, zaleca się powtórzenie go w 4 seriach.

Czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu Dermapen?

Dermapen to metoda niezalecana kobietom w ciąży lub karmiącym piersią, a także osobom zmagającym się z chorobami nowotworowymi bądź aktywną opryszczką czy wykwitami trądzikowymi.

Dermapen – leczenie rozstępów w Anlaya Day Spa

Jeśli zmagasz się z nieestetycznymi, trudnymi do usunięcia rozstępami, przekonaj się o zaletach Dermapenu. To jedna z najskuteczniejszych i najnowocześniejszych metod mezoterapii igłowej, dzięki której trwale i bezpiecznie pozbędziesz się niechcianych pręgów z okolic brzucha, ud czy pośladków.

Anlaya Day Spa w Józefowie obok Otwocka oferuje zabieg Dermapen i inne usługi z zakresu medycyny estetycznej. Na naszych Klientów czeka doświadczony zespół lekarzy i kosmetologów, przyjazna atmosfera oraz promocyjne ceny. Nie zwlekaj i podaruj sobie wygląd, o jakim marzysz! Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą pełną ofertą.