Leczenie nadpotliwości dłoni

Nadpotliwość dłoni to problem bardzo krępujący, który zaważyć może na naszej pewności siebie i skutecznie przeszkodzić w sytuacjach towarzyskich. W przypadku nadmiernego pocenia, wzmożona higiena osobista i zwykłe antyperspiranty okazują się niewystarczające.

Pocenie dłoni jest przykładem miejscowej nadpotliwości, a za jej przyczyny podaje się zwykle uwarunkowania genetyczne. Przykre dolegliwości nasilają się pod wpływem emocji, stresu, wysiłku fizycznego lub wysokiej temperatury otoczenia. Spośród metod leczenia nadpotliwości dłoni, największą popularnością i skutecznością cieszy się zabieg z użyciem botoxu.

Leczenie nadpotliwości dłoni botoxem – jak wygląda zabieg?

Toksyna botulinowa hamuje opróżnianie gruczołów potowych, dzięki czemu pozwala zlikwidować problem nadmiernego pocenia. Podczas zabiegu z zastosowaniem botoxu, skóra dłoni ulega znieczuleniu, a następnie nakłuwaniu przy pomocy bardzo cienkiej igły. Procedura trwa około 30 minut i jest bezbolesna. Pacjenci obserwują u siebie wyraźne zmniejszenie objętości wydalanego potu, a efekty te utrzymują się około 6 miesięcy.

Leczenie nadpotliwości dłoni w Anlaya Day Spa

Specjaliści z Anlaya Day Spa w Józefowie obok Otwocka oferują najlepszej jakości zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają przywrócić pacjentom komfort ich życia codziennego. Zapraszamy do skorzystania z bezinwazyjnych i skutecznych metod leczenia nadpotliwości dłoni. Gwarantujemy fachowe wsparcie ze strony naszych doświadczonych lekarzy oraz przyjazną atmosferę. Skontaktuj się z nami i poznaj pełną ofertę salonu Anlaya.