Złuszczanie twarzy kwasem pirogronowym

Wszechstronne zastosowanie kwasu pirogronowego zawdzięcza się jego działaniu seboregulacyjnemu, przeciwbakteryjnemu i jednocześnie nawilżającemu. Ze względu na mały rozmiar cząsteczki, rozluźnia martwe komórki naskórka i przenika do głębokich warstw, działając remodelująco i ujędrniająco. W przeciwieństwie do innych kwasów – złuszcza, ale nie powoduje przesuszenia skóry. Ulega przekształceniu do kwasu mlekowego o właściwościach nawilżających i wybielających.

Wskazania do zastosowania kwasu pirogronowego to: starzenie, zmarszczki, wiotkość skory, trądzik, skóra przetłuszczająca się z rozszerzonymi porami. Jest to także zabieg, które idealnie sprawdzi się w terapii rozstępów na ciele.

Złuszczanie w Anlaya Day Spa

Nasz salon przygotował dla Państwa bogatą ofertę różnorodnych zabiegów złuszczających na twarz i ciało. Peeling wykorzystujący kwas pirogronowy został opracowany przez naszych ekspertów, a kosmetyczki wykonują go po wcześniejszej konsultacji z pacjentką, aby wyeleminować przeciwskazania. Dbamy bowiem o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów. Cena złuszczania twarzy kwasem pirogronowym zależy od wybranego miejsca.

Nasz salon znajduje się w Józefowie koło Warszawy. Zapraszamy więc klientów z takich okolic, jak:

  • Międzylesie,
  • Otwock,
  • Anin,
  • Wawer.

Rozbudowana komunikacja pozwoli także na łatwy dojazd osobom z bardziej oddalonych miejscowości oraz dzielnic Warszawy.