Zabieg żurawinowy

Zabieg żurawinowy to rytuał przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, zmęczonej, a także z widocznymi mankamentami, jak: zmarszczki, rozszerzone naczynka czy cellulit. Żurawina słynie nie tylko ze swojego subtelnego, relaksującego zapachu, ale również, dzięki zawartości witamin: A, C i E – z dobroczynnych dla skóry właściwości:

  • nawilża, odżywia i rewitalizuje skórę
  • poprawia jędrność i koloryt ciała
  • chroni skórę przed czynnikami sprzyjającymi jej starzeniu

Jak wygląda zabieg żurawinowy?

Ten odprężający zabieg składa się z kilku różnych etapów. Łączy je jedno: upiększające i zdrowotne działanie owoców żurawiny. Rytuał rozpoczyna się oczyszczeniem ciała przy pomocy peelingu, dzięki któremu skóra staje się wygładzona, zmiękczona i pobudzona do odnowy. W kolejnym etapie na ciało aplikuje się odżywczo – nawilżającą maskę. Zwieńczeniem zabiegu jest relaksujący masaż, poprawiający elastyczność skóry i przywracający jej młody wygląd.

Zabieg żurawinowy w Analya Day Spa

Zabieg żurawinowy to uczta dla wszystkich zmysłów oraz skuteczny sposób pielęgnacji ciała. Poznaj jego zalety i podaruj sobie niezapomniane wrażenia, jakie płyną z kombinacji przyjemnego zapachu żurawiny oraz relaksacyjnego masażu. W Anlaya Day Spa obok Otwocka czekają na Ciebie najlepszej jakości kosmetyki na bazie żurawiny, które zapewnią Twojej skórze zastrzyk wielu cennych witamin i energii.