Skinjexion – szczepionka anti-age

skinjexion3

Twoja twarz straciła dawną jędrność i blask? Zauważasz coraz więcej zmarszczek? Twoja skóra zdradza Twój wiek? Skinjexion to zabieg właśnie dla Ciebie! Poznaj działanie i przebieg bezinwazyjnego liftingu twarzy. Ciesz się piękną skórą!

Skinjexion – co to takiego?

Skinjexion to innowacyjny zabieg odmładzający, dedykowany skórze dojrzałej. Jest szczególnie polecany dla osób, które borykają się ze zmarszczkami mimicznymi lub obniżonym napięciem skóry. Skinjexion wykorzystuje połączenie trzech składników aktywnych high-tech, które skutecznie walczą z oznakami starzenia:

  • SNAP-8, czyli czynnik BTX, który niweluje skurcze. Stanowi połączenie ośmiu aminokwasów, naśladujących działanie toksyny botulimowej (botoksu). Dzięki działaniu rozkurczowemu zmniejsza głębokość zmarszczek mimicznych.
  • IMUDLIN – czynnik przeciwutleniający. Produkuje niewielkie ilości rodników przy jednoczesnym działaniu antyoksydacyjnym, co pozwala zahamować powstawanie zmarszczek.
  • Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy wygładzający, uelastyczniający i nawilżający skórę. Dzięki silnej absorpcji zwiększa swoją objętość i skutecznie wypełnia zmarszczki.

Skinjexion to doskonała alternatywa dla tradycyjnego niwelowania oznak starzenia poprzez ostrzykiwanie. Dzięki wyeliminowaniu zastrzyków zabieg staje się bezinwazyjny, co pozwala na uniknięcie nieprzyjemnych skutków ubocznych.

Przebieg zabiegu

Zabieg Skinjexion charakteryzuje bezinwazyjność, a co za tym idzie – brak okresu rekonwalescencji. Tuż po jego wykonaniu można bez problemu powrócić do wykonywania codziennych czynności. Cała procedura trwa około godziny i zazwyczaj nie powoduje skutków niepożądanych.
Procedura zabiegowa:

  1. Zabieg rozpoczyna się od peelingu twarzy. Usunięcie martwego naskórka to proces konieczny przed zastosowaniem substancji odżywczych, aby te mogły swobodnie wchłonąć się w skórę. W miejscach podatnych na zmarszczki peeling jest nieco wzmocniony, ale dopasowany do rodzaju i potrzeb cery.
  2. Kolejnym etapem jest zastosowanie serum ze składnikami aktywnymi, które likwiduje przesuszenia i niweluje zmarszczki. Zazwyczaj preparat nakładany jest dwukrotnie: wibracyjnie i przy użyciu rollera.
  3. Po zastosowaniu serum przychodzi czas na masaż twarzy z wykorzystaniem odżywczego kremu, który tworzy na skórze warstwę ochronną.
  4. Następnym etapem może być nałożenie maski algowej. Zabieg kończy aplikacja lekkiego kremu nawilżającego.

Efekty i zalecenia po zabiegu

Zabieg Skinjexion daje efekt wygładzonej i mocno nawilżonej skóry, porównywalny z tradycyjnym ostrzykiwaniem twarzy. Niweluje zmarszczki mimiczne, hamuje ich rozwój, a także napina skórę. Zabieg jest bezbolesny, jednak twarz może być po nim nieznacznie zaczerwieniona. Efekt ten ustępuje bardzo szybko.

Zaleca się, aby bezpośrednio po zabiegu zrezygnować z makijażu, chyba że wykorzysta się do tego celu wyłącznie kosmetyki mineralne. Dobę po poddaniu się Skinjexion można powrócić do codziennej pielęgnacji.