Henna brwi

Farbowanie henną pozwala zagęścić i przyciemnić brwi oraz podkreślić ich kontur. Wyraziste, odpowiednio wyregulowane brwi stanowią piękną oprawę oczu, eksponującą głębię spojrzenia. Zabieg polecany jest osobom, których naturalne brwi są widocznie przerzedzone i jasne.

Henna to barwnik roślinny, cechujący się trwałością i odpornością na zmywanie pod wpływem wody. Farbowanie henną daje wyraźny i jednocześnie naturalny efekt podkreślenia brwi, który utrzymuje się około 2 tygodni. To świetne rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą tracić czasu na codzienny makijaż brwi.

Jak wygląda zabieg?

Wykonanie henny brwi należy powierzyć kosmetyczce, która dobierze jej barwę do typu naszej urody. Do wyboru mamy hennę w kolorze czarnym, brązowym, grafitowym czy granatowym lub kombinację tych różnych odcieni. Cały zabieg trwa około 15 minut. W pierwszej kolejności brwi zostają odtłuszczone. Następnie aplikuje się na nie barwnik, który po krótkiej chwili ulega zmyciu. Farbowanie brwi warto uzupełnić o ich regulację przy pomocy pęsety. Zyskujemy wówczas o wiele bardziej spektakularny efekt.

Henna brwi w Anlaya Day Spa

Anlaya Day Spa oferuje szeroki wybór usług kosmetycznych, dzięki którym podkreślisz atuty swojej twarzy. Klientkom z okolic Józefowa, Otwocka i Warszawy polecamy farbowanie brwi i rzęs przy pomocy henny. Nasze doświadczone kosmetyczki pomogą Ci dobrać odpowiedni odcień barwnika i nadają Twoim brwiom idealny kształt. Zapraszamy!