Aroma Tonic

Zabieg wykorzystujący produkty pielęgnacyjne renomowanej marki Decleor. Łączy on w sobie zalety najlepszej jakości kosmetyków, dobieranych indywidualnie do potrzeb Klienta oraz odprężającą moc aromatycznych zapachów. Aroma Tonic jest czymś więcej niż typowym zabiegiem. Przybiera on postać upiększającego rytuału, w którym wiele uwagi poświęca się nie tylko ciału, ale również psychice.

Aroma Tonic polecany jest skórze wymagającej ujędrnienia i uelastycznienia. Jego działanie z pewnością docenią panie, które obserwują u siebie pierwsze oznaki starzenia i utraty napięcia skóry spowodowanej nadmiernym opalaniem, ciążą i porodem, a także odchudzaniem.

Podczas zabiegu Aroma Tonic doświadczysz mocy:

  • oczyszczającego peelingu
  • relaksującego masażu
  • ujędrniającej maski zawierającej olejki eteryczne i masło mango

Aroma Tonic w Anlaya Day Spa

Aroma Tonic jest niezwykle przyjemną metodą pielęgnacji i odprężenia ciała, która działa na nie odmładzająco oraz upiększająco. Efekty zabiegu to nie tylko gładka, miękka i napięta skóra, ale również świetne samopoczucie i odpoczynek.

Aroma Tonic i inne rytuały z serii Decleor dostępne są w ofercie salonu Anlaya Day Spa w Józefowie obok Warszawy. Odwiedź nas i podaruj sobie niezapomniane wrażenia!