Hair by RevitaLash

Czym jest Hair by RevitaLash?

Jest to rewolucyjna odżywka do włosów w formie pianki. Jej poprzedniczką była odżywka do rzęs i brwi, która dawała spektakularne efekty. RevitaLash ma pomóc w osiągnięciu zdrowych, mocnych włosów. Preparat ten jest prosty w użyciu i całkowicie bezpieczny. Pozwala cieszyć się grubymi, gładkimi i gęstymi włosami.

Jak stosuje się odżywkę RevitaLash?

Po umyciu włosów, kiedy są czyste i jeszcze wilgotne, należy nałożyć dwie porcje pianki.Powinno umieszczać się ją w miejscach, w których chce się osiągnąć efekt grubych i gęstych włosów. Odżywkę trzeba wmasować w skórę głowy i pozostawić bez spłukiwania. Po jej zastosowaniu włosy są normalnie suszone i układane. Można używać różnych produktów do stylizacji włosów, gdyż nie powinno wpłynąć to na skuteczność odżywki RevitaLash. Najlepsze rezultaty osiągnie się, jeśli preparat pozostanie na skórze głowy przez okres ok. 12 godzin.

Dlaczego ta odżywka RevitaLash jest wyjątkowa?

Siła odżywki tkwi w jej wyjątkowym składzie. Znajdują się w niej m. in.: miłorząb japoński, żeń szeń, pigowiec japoński, białka pszenne i inne aktywnie działające produkty.

Wypadanie włosów

Wypadanie włosów jest jednym z najczęściej doświadczanych problemów związanych z włosami. Badania dowodzą, że cierpi na nie nawet ponad 50% kobiet i mężczyzn. Tak naprawdę, wypadanie włosów to proces naturalny, z którym spotyka się każdy człowiek. Staje się problemem, z którym trzeba walczyć, w momencie, gdy ilość wypadających włosów diametralnie się zwiększa. Najłatwiej zaobserwować to podczas mycia albo czesania. Zazwyczaj jest to objaw informujący, że organizm jest przemęczony, chory albo brakuje mu witamin. Aby zniwelować problem wypadających włosów najlepiej rozpoznać przyczynę i usunąć ją.

Wypadanie włosów może powodować:

● stres

● hormony

● chroby

● niewłaściwa dieta

● palenie papierosów

● zatrucia

● niewłaściwe zabiegi fryzjerskie

Proces usuwania przyczyny czasami może być długotrwały, dlatego warto stosować i inne sposoby pozwalające na zahamowanie wypadania włosów. Dodatkowo mogą one także pobudzić skórę głowy do produkcji nowych włosków. Anlaya Day Spa proponuje różne zabiegi wzmacniające włosy, przeciwdziałające wypadaniu i pobudzające do wyrastania nowych włosów. Klienci objęci tym problemem mogą skorzystać m.in. z:

● mezoterapii igłowej

● odżywki Hair by RevitaLash

a także różnych zabiegów pielęgnacyjnych typu Spa, które zawierają w sobie masaż głowy oraz specjalnie dobrane produkty odżywcze.

Zapraszamy wszystkich klientów, a szczególnie osoby z Warszawy, Otwocka i okolic, do przekonania się o wyjątkowych efektach.

Najłatwiej trafić do nas z sąsiadujących miejscowości:

● Karczewa

● Michalina

● Sulejówka

Można dojechać do naszego ośrodka Spa samochodem lub wykorzystując transport publiczny, np.: Szybką Kolej Miejską linii S1, kursującą na trasie Pruszków ­ Otwock, która przejeżdża przez całą Warszawę, zatrzymując się w jej wielu dzielnicach. Są to nie tylko Śródmieście i obszary zachodnie, ale także m.in.:

● Falenica

● Wawer

● Anin

● Międzylesie