Rekonstrukcja włosów

Anlaya Day Spa oferuje profesjonalny zabieg, dostępny wyłącznie w salonach fryzjerskich, który odbuduje strukturę zniszczonych włosów, przywracając im gładkość, lśnienie i blask. Proces rekonstrukcji dokonywany jest dzięki specjalnej serii produktów Joico K­Pak Hair Repair System.

Jak działa K­Pak Hair Repair System?

Marka Joico zajmuje się produkcją ekskluzywnych i profesjonalnych produktów do włosów. Jej seria przeznaczona do regeneracji włosów i odbudowy ich od wewnątrz, daje zaskakujące efekty, widoczne tuż po zakończeniu zabiegu. K­Pak Hair Repair System opiera się na opatentowanej przez Joico formule odbudowującej ­ Quadramine Complex. Jej siła tkwi w wykorzystaniu 19 aminokwasów, które są zgodne z keratyną, naturalnym budulcem włosa. Wykorzystane aminokwasy mają różną masę cząsteczkową (MMS 150 i MMS 2500), które dzięki temu oddziałują na włosy zarówno od wewnętrznych warstw, jak i od zewnętrznych.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg rekonstrukcji włosów?

Korzystać mogą z niego osoby o każdym typie i kolorze włosów. Przeznaczony jest przede wszystkim do włosów zniszczonych, niezależnie od stopnia zaawansowania tego problemu.

Najlepiej używać go w przypadku:

● włosów zniszczonych farbowaniem

● włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi

● włosów zniszczonych rozjaśnianiem

● włosów suchych i matowych

● włosów zniszczonych przez słońce itp.

● włosów puszących się, nieukładających

 

Warto wypróbować ten zabieg, jako alternatywę do ścięcia zniszczonych końcówek. Produkt ten nie tylko odbuduje włosy, likwidując lub wyraźnie zmniejszając stopień ich zniszczenia, ale także przedłuży trwałość koloru w przypadku włosów farbowanych.

Jak wygląda zabieg Joico K­Pak Hair Repair System?

Sam zabieg, przeprowadzony przez przeszkolonego fryzjera, składa się z czterech etapów:

Etap 1 ­ Ma na celu oczyścić włosy z zabrudzeń i pozostałości różnych kosmetyków. Ponadto otwiera łuski włosów przygotowując je w ten sposób na kontakt z formułą Quadramine Complex.

Etap 2 ­ Podczas jego przeprowadzania wyrównywana jest porowatość włosów.

Etap 3 ­ W tym etapie nakłada się specjalny rekonstruktor, wchodzący w skład kosmetyków Joico. Wnika on głęboko w strukturę włosów, powodując ich odbudowę od nasady, aż po same końce.

Etap 4 ­ Jego zadaniem jest nawilżenie włosów, wygładzenie ich i nabłyszczeniu. Dzięki temu są elastyczne i dobrze się układają.

 

Dzięki wypróbowaniu zabiegu rekonstrukcji włosów marki Joico można cieszyć się niezwykle gładkimi i lejącymi się włosami. Klientów zaskoczy ich błysk i miękkość, a przede wszystkim dobra kondycja i łatwość w codziennym układaniu fryzur.

 

Zabiegi z użyciem produktów Joico są dostępne tylko w nielicznych salonach fryzjerskich. Ich obecność w ofercie świadczy o profesjonalizmie i dobrym warsztacie fryzjerów. Zabieg ten znajduje się w ofercie Anlaya Day Spa, gdyż stawiamy na rozwój i jak najlepsze usługi skierowane na oczekiwania klientów. Nasz ośrodek znajduje się w Józefowie, miejscowości położonej blisko Warszawy i Otwocka. Można do nas dotrzeć z miejscowości:

● Karczew

● Michalin

● Sulejówek

położonych w bliskiej okolicy Józefowa. Ponadto dogodny dojazd do naszego Spa mają osoby pochodzące bezpośrednio w Warszawy, Otwocka i okolic. Obszary warszawskie, położone blisko dróg prowadzących do Józefowa to:

● Wawer

● Międzylesie

● Anin

● Falenica

Józefów jest miejscowością bezpośrednia sąsiadującą z Otwockiem.