Glorifying co to jest?

Farbowane włosy szybko tracą swój intensywny odcień i blask pod wpływem ekspozycji na słońce, chlorowanej wody czy bardzo wysokiej temperatury. Stają się wówczas matowe, wypłowiałe i zniszczone. Kosmetyki Davines Glorifying powstały po to, by uzyskany podczas koloryzacji odcień pozostał na naszych włosach jak najdłużej. To linia produktów do pielęgnacji włosów farbowanych i rozjaśnianych, która ochrania, wzmacnia i odżywia włókna włosów, dzięki czemu zachowują one swój nasycony kolor i piękny, zdrowy wygląd. O ich zaletach możemy przekonać się, odwiedzając salon fryzjerski.

 

Glorifying w salonie Anlaya Day Spa

Rytuał pielęgnacyjny Glorifying dostępny jest w ofercie salonu kosmetycznego Anlaya Day Spa. Mieszkankom Józefowa, Otwocka i Warszawy polecamy kompleksowe zabiegi z użyciem preparatów Glorifying Davines, takich jak:

  • Glorifying Treatment Pre Colour – ochronny fluid stosowany przed koloryzacją
  • Glorifying Treatment Post Colour – pianka utrwalająca kolor po farbowaniu
  • Glorifying Elixir Anti Age – zapobiegający starzeniu włosów i utracie ich barwy

W Anlaya Day Spa czeka na Ciebie profesjonalny zespół fryzjerów damskich, najlepszej jakości kosmetyki oraz przyjazna atmosfera. To miejsce, w którym z dala od wielkomiejskiego zgiełku zapomnisz o problemach dnia codziennego i zapewnisz swoim włosom najlepszą pielęgnację.