Carita ­ profesjonalna pielęgnacja włosów

Czym jest Carita?

Carita to nazwa francuskiej marki, która powstała w latach 50. Szybko zdobyła popularność, jako firma oferująca doskonałe, bezpieczne i efektowane kosmetyki. Jest znana do dzisiaj, znacząco rozszerzyła swe działanie w sferze kosmetycznej, a z produktów i zabiegów tej marki korzystają największe gwiazdy światowe. Carita ma w swojej ofercie wiele produktów kosmetycznych, a ich linia Haute Beaute Cheveu jest dedykowana pielęgnacji włosów. Anlaya Day Spa ma przyjemność poinformować, że jest pierwszym miejscem i, póki co, jedynym, w którym istnieje możliwość wykonania zabiegów pielęgnacyjnych z użyciem kosmetyków Carita.

Jak działają kosmetyki Carita Haute Beaute Cheveu?

Produkty Carita zawierają w sobie specjalne, opatentowane formuły firmy, wykorzystujące m.in. naturalne produkty lecznicze i odżywcze. Połączenie kosmetyków bardzo dobrze wpływających na włosy wraz z delikatnymi masażami głowy sprawiają, że odżywione i zabezpieczone są nie tylko włosy, ale i skóra głowy.

Jakich produktów używa się podczas zabiegów Carita?

W Anlaya Day Spa wykorzystywane są różne produkty Carita pochodzace z serii kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów. Wśród nich można wyróżnić m.im.:

● Fluide de beaute 14

Jest to sztandarowy produkt marki Carite. Suchy olejek, stosowany na skórę i na włosy, pomaga nie tylko odprężyć się i usunąć napięcie, ale także zapobiega suchości i odwodnieniu. Może być stosowany do masażu, jak i jako środek odżywczy.

● Caritrix

Pod nazwą tą kryje się tonik do skóry głowy. Ten delikatny produkt zawiera w sobie esencje naturalnego pochodzenia, które oczyszczają i odświeżają.

● Gommage Revitalisant

Jest to ożywczy peeling przeznaczony do skóry głowy. Dzięki niemu skóra jest oczyszczona, a włosy podniesione u nasady, lekkie i miękkie. Usuwa martwy naskórek powodując znaczne odświeżenie i dotlenienie obszarów, na których jest aplikowany.

Jakie efekty dają zabiegi Carita?

Zabiegi te to przede wszystkim odświeżenie i regeneracja. Ich celem jest kompleksowa pielęgnacja skóry głowy i włosów, gdyż dzięki zadbaniu o te dwa elementy można cieszyć się dobrą kondycją włosów. Carita sprawia, że są odżywione, mocne i gładkie. Wydobyty jest ich blask i elastyczność, a po zabiegach można cieszyć się lekkością i miękkością. Skóra głowy jest dotleniona i odżywiona, dzięki czemu mniej się przetłuszcza i pozwala na uzyskanie fryzury pełnej objętości.

Zabiegi Carita są dostępne tylko w ośrodku Anlaya Day Spa. Do skorzystania z nich zapraszamy wszystkich, dla których pielęgnacja włosów i zapewnienie im warunków do świetnego wyglądu są istotne. Nasi fryzjerzy przeprowadzający zabiegi Carita dostępni są w Józefowie, miejscowości, w której mieści się Anlaya Day Spa. Zparaszamy wszystkie osoby z Warszawy i okolic, a szczególnie z obszarów:

● Wawer

● Międzylesie

● Falenica

● Anin

ponieważ znajdują się najbliżej trasy wiodącej z Warszawy do Józefowa (w kierunku Otwocka).

Zapraszamy także wszystkich zamieszkujących najbliższe miejscowości:

● Michalin

● Karczew

● Sulejówek

● Otwock

Produkty i zabiegi Carita, z których korzystają największe gwiazdy, są teraz dostępne dla każdego.