Fryzjer Józefów

Odpowiednio dobrana i wykonana fryzura jest gwarancją eleganckiego wyglądu. Aby mogła powstać potrzebny jest bardzo dobry fryzjer – nie tylko z wiedzą merytoryczną, ale także z doskonałym warsztatem pracy. Anlaya Day Spa zapewnia usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie.

Nasz profesjonalizm mogą zatwierdzić nie tylko opinie zadowolonych klientów. Poświadcza to także fakt, że należymy do prestiżowej grupy salonów fryzjerskich firmy L’Oreal. Oznacza to, że proponujemy klientom najnowsze trendy w strzyżeniu i koloryzacji, spełniamy ich oczekiwania, a ponadto wykonujemy pełen zakres usług o najwyższym stopniu jakości

W naszym salonie stosujemy profesjonalne kosmetyki przeznaczone specjalnie do pielęgnacji włosów. Zapewniamy, że posiadają one certyfikaty bezpieczeństwa, są nowoczesne i nie wywołują zniszczeń na strukturze włosa. Jedną z linii kosmetyków, które stosuje się w ośrodku Anlaya Day Spa są preparaty marki Davines.

Produkty tej firmy są dobierane w zależności od stanu włosów klientów. Każda seria kosmetyków zawiera wyselekcjonowane składniki, które najlepiej dopasują się do danych problemów włosowych, dając natychmiastowy efekt poprawy ich kondycji i wyglądu. Zawierają w sobie preparaty naturalne oraz takie, o właściwościach ochronnych i przeciwutleniających, aby mogły w pełni pielęgnować włosy.

Fryzjerzy pracujący w Anlaya Day Spa pomogą dobrać odpowiednią fryzurę, dopasowaną do klienta, a także udzielą wskazówek, jak prowadzić pielęgnację domową. Tworzą oni przyjacielską atmosferę i uważnie słuchają życzeń oraz opinii osób decydujących się na ich usługi.

W Anlaya Day Spa jest możliwość wykonania konsultacji trychologicznych. Specjalista ten pomoże w rozwiązaniu wszystkich problemów związanych z włosami – wypadaniem, przetłuszczaniem czy łupieżem.