Peeling do twarzy – DNA Recovery Peel

DNA Recovery Peel to peeling naprawiający uszkodzenia struktury DNA. Wnika więc głęboko w tkanki skórne, regenerując organizm od wewnątrz. Peeling eliminuje dimery tymidynowe, które odpowiadają za uszkodzenia informacji genetycznej DNA, dzięki temu redukuje objawy starzenia się skóry. Ponadto zapobiega powstawaniu zmian skórnych po zabiegach słonecznych – idealnie sprawdza się jako zabieg po opalaniu.

Peeling w Anlaya Day Spa

Do przeprowadzenia takiego peelingu wykorzystuje się preparaty takie, jak DNA Recovery Peel Solution (kwas ferulowy) oraz DNA Recovery Peel Cream. Oba produkty odznaczają się wysoką jakością i dobrymi właściwościami odmładzającymi i regenerującymi. Kwas ferulowy neutralizuje wolne rodniki i wspiera działanie witamin C i E, zawiera filtry UV oraz redukuje stany zapalne. Z kolei krem w swym składzie zawiera enzymy naprawcze DNA, faktory wzrostu przyspieszające naprawę naskórka oraz retinol i retinaldehyd, które chronią i stymulują syntezę kolagenu. Jest to zatem idealny peeling na przebarwienia i niedoskonałości skóry. Zabieg przeprowadzany w naszym salonie kosmetycznym zapewnia komfort i bezpieczeństwo pacjentce. Nasze doświadczone kosmetyczki sprawią, że poczujesz się zrelaksowana i wypoczęta, a po zabiegu poczujesz, jakby Twoja skóra odżyła na nowo. Dużą zaletą tego peelingu jest to, że jest on również przeznaczony dla mężczyzn. Ceny zabiegu różnią się w zależności od wybranego miejsca:

Anlaya Day Spa jest salonem kosmetycznym znajdującym się w Józefowie koło Warszawy, dlatego łatwy dojazd mają do nas klienci z Anina, Międzylesia czy Otwocka. Bez trudu dotrą również do nas klienci z odleglejszych dzielnic Warszawy.