Peeling C-Peel

Głównym składnikiem jest 10% wit. C, która wykazuje bardzo silne działanie antyoksydacyjne, niezbędna jest do wielu procesów zachodzących w skórze, m.in.: do syntezy kolagenu i elastyny. Doskonale sprawdza się w terapiach przeciwstarzeniowych oraz depigmentujących.

Dodatkowymi składnikami, wspomagającymi działanie wit. C jest: nawilżający kwas hialuronowy, ekstrakt z morwy białej, który hamuje proces powstawania przebarwień, łagodzący pantenol oraz 3-peptyd palmitylu, który wygładza zmarszczki i zwiększa jędrność zwiotczałej skóry. Cały kompleks zamknięty jest w odpowiednich nośnikach, które zwiększają przenikanie składników aktywnych w głąb skóry, nie powodując podrażnień naskórka.

Peeling w Anlaya Day Spa

Ta metoda peelingu jest jedną z popularniejszych metod na pozbycie się niedoskonałości cery oraz poprawienie jej ogólnego wyglądu i stanu. Zabieg jednak dobrze jest powtarzać co kilka tygodni w celu uzyskania lepszych i trwalszych efektów. Doświadczone kosmetyczki ustalą Państwu z jaką częstotliwością przeprowadzać peeling, a także doradzą, która metoda z wykorzystaniem C-Peel będzie najodpowiedniejsza dla Twojego typu skóry.

Ceny zabiegu różnią się w zależności od wybranego miejsca oraz sposobu wykonania. 

Anlaya Day Spa jest salonem kosmetycznym znajdującym się w Józefowie koło Warszawy, dlatego łatwy dojazd mają do nas klienci z Anina, Międzylesia czy Otwocka. Bez trudu dotrą również do nas klienci z odleglejszych dzielnic Warszawy.